Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   Vinga

Моноблок Vinga AIO Advanced 27 Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)

Фото - Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0331)
Фото 9
Порівняти ціни 10 →
Проц:Ryzen 5, 5500GT, 3.6 ГГц
ОЗП:16 ГБ
Відео:Radeon Vega 7
Накопичувач:1 ТБ
ОС:без ОС
в списокмої списки
Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики
Vinga AIO Advanced 27 Advanced C0331
Колір
Типмоноблок
Дисплей
Діагональ екрана27 "
Роздільна здатність2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриціIPS / 165 Гц /
Покриття екранаантивідблискове
Поворот екрана
Процесор
ЧипсетAMD A520
Типдесктопний
СеріяRyzen 5
Модель5500GT
Кодова назваCezanne (Zen 3)
Кількість ядер6
Кількість потоків12
Тактова частота3.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.4 ГГц
Тест Passmark CPU Mark20257 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Тактова частота3200 МГц
Кількість слотів2
Допустимий максимальний об'єм64 ГБ
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиRadeon Vega 7
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача1 ТБ
Внутрішніх відсіків 3.5"1
Внутрішніх відсіків 2.5"1
Задня панель
Роз'ємиHDMI вхід
PS/21 шт
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps3 шт.
Передня панель
Привіднемає
mini-Jack (3.5 мм)
USB-A 5Gbps1 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Кардридер
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetoothv4.2
Звук7.1
АудіочіпRealtek ALC887
Вбудовані динаміки / 2 x 3 Вт /
Вбудований мікрофон
Вбудована web-камера / 2 MP /
Інше
Потужність БЖ500 Вт
Передвстановлена ОСбез ОС
Настінне кріплення VESA
Матеріал корпусапластик
Габарити (ВхШхГ)545x612x175 мм
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
R5M16INT.C0331

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Де купити Vinga AIO Advanced 27 Advanced C0331

Моноблок VINGA AIO Advanced C0331 Black (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331

FOXTROT.UAЗ нами 9 років (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
37 995 грн.

Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись

Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331

Brain.com.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
39 882 грн.

Компьютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)

Q-techno.com.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
36 802 грн.

Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331

icom.net.uaЗ нами 1 рік (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
35 019 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Vinga AIO Advanced 27 Advanced C0331

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна