Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Моторні мастила   /   VipOil

Моторне мастило VipOil Classic 10W-40 20 л

Фото - Моторне мастило VipOil Classic 10W-40 20 л
VipOil Classic 10W-40 20L
Тип
напівсинтетичне
Двигун
бензиновий
дизельний
Об'єм
20 л
SAE
10w-40
Відповідність стандартам
API SG/CD
Дата додавання на E-Katalog
травень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.

Купити VipOil Classic 10W-40 20 л

Олива моторна VipOil Classic 10W-40 (20л.) 0162836

Olcar.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 436 грн.

Моторна олива VIPOIL Classic 10W-40 SG/CD, 20л (0162836) 0162836

напівсинтетичне, 10W-40, 20 л, бензиновий, дизельний, легкові, API - SG/CD
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 765 грн.

Моторна олива VipOil Classic 10W40 SG/CD 20 л (0162836)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Моторна олива VIPOIL Classic 10W-40 SG/CD, 20л (0162836)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BabeKolShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 728 грн.

VipOil Classic 10W-40 SG/CD, 20L

Маркетплейс: Rozetka.ua  Всесвіт запчастин З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 412 грн.

Динаміка цін на VipOil Classic 10W-40 20 л

Модификації VipOil Classic 10W-40

Ціни на VipOil Classic 10W-40
VipOil Classic 10W-40 1 лвід 216 грн.7 пропозицій
VipOil Classic 10W-40 4 лвід 777 грн.14 пропозицій
VipOil Classic 10W-40 5 лвід 942 грн.8 пропозицій
VipOil Classic 10W-40 10 лвід 2 290 грн.9 пропозицій
VipOil Classic 10W-40 20 лвід 4 436 грн.6 пропозицій