Моторне мастило VipOil Classic 20W-50 200 л
![]() | Купити! Олива моторна VipOil Classic 20W-50 SF/CD, 200лМаркетплейс: Rozetka.ua Proff Auto MarketЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
VipOil Classic 20W-50 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Підбір оливи за маркою автомобіляПереваги використання онлайн-сервісів для підбору оливи за маркою авто

Як обрати моторну оливу для автомобіляВ'язкість, допуски та інші ключові параметри автомастил
Модификації VipOil Classic 20W-50
| Ціни на VipOil Classic 20W-50 |
|---|---|---|---|---|
| VipOil Classic 20W-50 10 л | від 2 910 грн. | 5 пропозицій | ||
| VipOil Classic 20W-50 20 л | від 4 535 грн. | 6 пропозицій | ||
| VipOil Classic 20W-50 200 л | від 52 191 грн. | 1 пропозиція | ||