Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Охолоджувальна рідина   /   VipOil

Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Green 20 л

Фото - Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Green 20 л
VipOil Profi 30 Green 20L
Температура замерзання
-24 °С
Об'єм
20 л
Колір
зелений
Допуски виробників
ТУ У 24.6-32611302-004:2010
Офіційний сайт
vip-oil.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.

Купити VipOil Profi 30 Green 20 л

Усі ціни 6 →

Антифриз готовий VipOil Profi 30 G11 -24°C (зелений) (20л.) 701251

Olcar.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 051 грн.

VIPOIL 701251

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 20кг (701251) — це високоякісна охолоджувальна рідина, створена для максимального захисту вашо... щего автомобіля. З класом G11 і на основі етиленгліколю, цей продукт забезпечує чудові антикорозійні властивості, захищаючи систему охолодження від кавітації та відкладення солей. Особливо відзначимо, що антифриз безпечний для усіх металічних компонентів, включаючи алюміній, мідь і чавун, а також неагресивний до гумових і пластикових деталей. Це буфер, який збереже вашу систему охолодження від небезпечних впливів. VIPOIL Profi 30 Green особливо підходить для будь-яких типів радіаторів, незалежно від їх конструкції чи матеріалу. Унікальною перевагою цієї охолоджувальної рідини є її здатність ефективно працювати в широкому температурному діапазоні. Температура замерзання -30°C дозволяє експлуатувати ваш автомобіль навіть у найекстремальніших зимових умовах, тоді як у теплі періоди року вона активна у запобіганні перегріванню. Більше того, у складі антифризу відсутні аміни, фосфати, силікати та нітрити, що робить його не тільки ефективним, але й екологічно безпечним. Його зелений колір полегшує ідентифікацію, а термін придатності до 3 років гарантує довготривалу експлуатацію. Загальна вага — 20 кг — робить продукт зручним для закупівлі в роздрібних і оптових масштабах. Подаруйте захист і надійність своєму автомобілю з VIPOIL Profi 30 Green.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 086 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 20кг (701251) 701251

Клас - G11, Тип - готовий, Температура замерзання - -30 °C, Колір - зелений, Об`єм (вага) - 20 кг, Основа - етиленгліколь, Те... щермін експлуатації - до 3 років, каністра пластикова
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 055 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 20кг (701251) 701251

+ 32 балів ITbox, Клас - G11, Тип - готовий, Температура замерзання - -30 °C, Колір - зелений, Об`єм (вага) - 20 кг, Основа -... щеетиленгліколь, Термін експлуатації - до 3 років, каністра пластикова
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Антифриз VipOil Profi 30 20 кг Зелений (701251)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 128 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 20кг (701251)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 420 грн.

Динаміка цін на VipOil Profi 30 Green 20 л

Модификації VipOil Profi 30 Green

Ціни на VipOil Profi 30 Green
VipOil Profi 30 Green 1 лвід 78 грн.3 пропозиції
VipOil Profi 30 Green 5 лвід 339 грн.5 пропозицій
VipOil Profi 30 Green 10 лвід 630 грн.6 пропозицій
VipOil Profi 30 Green 20 лвід 1 051 грн.6 пропозицій