Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Voltronic

Фільтр-подовжувач Voltronic G13H (YT33575)

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Voltronic G13H
Фото 6
Voltronic G13H
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю2 м
Макс. потужність3000 Вт
Макс. навантаження13 А
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)4 шт.
USB-A4 шт.
USB-C2 шт.
Макс. струм зарядки3.4 А
Потужність (на всі порти)17 Вт
Захиствід перевантаження
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Маркування виробника
YT33575

Таймер (1 – 24 год).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic.

Купити Voltronic G13H

Усі ціни 6 →

Мережевий фільтр G13H, 3000W, 4 Socket + 4 USB 3,2А + 2 Type-C + таймер, 2м, Black, Box YT-G13H

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
861 грн.

Мережевий фільтр-подовжувач Voltronic G-13H 3000W 4 Socket + 4 USB 3.2 А + 2 Type-C + таймер 2 м Black

Маркетплейс: MAUDAU  Stereo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 024 грн.

Voltronic Мережевий фільтр Voltronic G13H Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Мережевий фільтр G13H, 3000W, 4 Socket + 4 USB 3,2А + 2 Type-C + таймер, 2м, Black, Box Y-33575

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
886 грн.

Мережевий фільтр G13H, 3000W, 4 Socket + 4 USB 3,2А + 2 Type-C + таймер, 2м, Black, Box

Маркетплейс: Rozetka.ua  raSklad З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 081 грн.

Мережевий фільтр-подовжувач Voltronic G-13H, 3000W, 4 Socket + 4 USB 3,2А + 2 Type-C + таймер, 2м, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  StereoDom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 163 грн.

Динаміка цін на Voltronic G13H