Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   XO

Фільтр-подовжувач XO WL20

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач XO WL20
Фото 6
XO WL20
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю2 м
Макс. потужність2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Міжнародний штепсель4 шт.
USB-A2 шт.
USB-C1 шт.
Макс. струм зарядки3 А
Потужність (при 1-му пристрої)20 Вт
Захиствід перевантаження
автоматичний запобіжник
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Розташування розетокпо колу
Штекери розеткипаралельно та перпендикулярно корпусу
Розміри83х83х85 мм
Вага424 г
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO WL20

Усі ціни 13 →

Мережевий подовжувач XO WL20 20W Square 4 розетки + 3 порти (2 USB-A 1 Type-C) кабель 2 метри

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 070 грн.

Мережевий подовжувач XO WL20, 20W, Square Socket, 4AC, 2USB-A, 1Type-C, PD, QC, 2m, Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
842 грн.

Мережевий подовжувач XO WL20, 20W, Square Socket, 4AC, 2USB-A, 1Type-C, PD, QC, 2m, Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
746 грн.

Мережевий Подовжувач XO WL20 20W Square Socket 4AC USB-A 1USB-C PD / QC 2m, White

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 034 грн.

Мережевий продовжувач з usb XO WL20 20W Square Socket 4AC+USB-A+1USB-C PD/QC 2m

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProSmartik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на XO WL20