Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Графічні планшети   /   Wacom

Графічний дисплей Wacom Cintiq Pro 24 (DTK-2420)

Фото - Графічний планшет Wacom Cintiq Pro 24
Відео 27Фото 4
Wacom Cintiq Pro 24
Основне
Типграфічний дисплей
Робоча область522x294 мм
Діагональ23.6 "
Співвідношення сторін16:9
Клавіш керування17 шт. / з урахуванням пульта /
Колесо прокрутки
Кардридер
Регулювання нахилу / висоти
Підключення
Тип підключеннядротове
Роз'єм на пристроїUSB C
Передача відеоmini HDMI – HDMI
DisplayPort / mini /
СумісністьWindows
MacOS
Дисплей
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Тип матриціIPS
Контрастність1000:1
Яскравість350 кд/м²
Глибина кольору8 біт
Колірне охоплення (Adobe RGB)99 %
Сенсорне введення
Перо
Модель пераPro Pen 2
Джерело живлення перабез батарейки (пасивне)
Рівнів тиску8192
Кут нахилу пера60 °
Роздільна здатність5080 lpi
Гумка
Клавіш керування2 шт.
Загальні характеристики
Комплектаціязмінні наконечники для пера
тримач для пера
Джерело живленнямережа
Розміри677x394x47 мм
Вага планшета7.2 кг
Офіційний сайтwacom.kiev.ua
Дата додавання на E-Katalogберезень 2019
Маркування виробника
DTK-2420

Пульт управління. Дисплей IPS, 4K.
Кути огляду: 176° (88°/88°) Р, (88°/88°) Ст.

Великий і високотехнологічний графічний планшет з діагоналлю 23,6", відмінною передачею кольору, скляною поверхнею екрана, високоточним пасивним пером Pro Pen 2 та зручним керуванням. Вимагає підключення до потужного ПК, сумісний з системами на базі Windows та macOS. Позиціонується як продукт топового рівня для професіоналів індустрії цифрового контенту, де критично важлива точність, передача кольорів, велика робоча площа та відсутність затримок.

Графічний планшет Wacom Cintiq Pro 24 буде корисний концепт-художникам та ілюстраторам, 3D-скульпторам та моделлерам (ZBrush, Blender, Autodesk Maya), професійним ретушерам, фахівцям зі спецефектів VFX та монтажерам відео, промисловим дизайнерам і архітекторам. Екран пристрою захищений загартованим склом з травленням Etched Glass, яке мінімізує відблиски від зовнішніх джерел світла і створює контрольоване тертя при контакті з кінчиком пера, імітуючи тактильні відчуття від малювання на папері. Технологія повного ламінування Optical Bonding зводить до мінімуму відстань між кінчиком пера та курсором на матриці. У комплекті поставляється бездротовий пульт з 17 програмованими кнопками та сенсорною кільцею Touch Ring, який дозволяє винести гарячі клавіші під ліву руку і повністю відмовитися від клавіатури.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacom.

Купити Wacom Cintiq Pro 24

Усі ціни 9 →

Wacom Cintiq Pro 24 (DTK-2420)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
97 000 грн.

Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro Touch 24 (DTH-2420) DTH-2420

Тип: графічний планшет з екраномАктивна область: 522x294ммСтилус: бездротовий, стилус, функція гумки, кнопки - 2, кріплення д... щео пристрою (тримач стилуса)Роздільна здатність: 5080lpiРівні чутливості: 8192Діапазон нахилу: 80° (120 градусів)Дисплей: 23.6", 3840x2160, Multi-Touch, IPS, нахил (20°)Вхід сигналу: USB-C 3.0, HDMI 2.0, DisplayportЯскравість: 350 кд/?м2Коефіцієнт контрастності: 1000:1Час відгуку 14 мсКнопки 17 кнопок, 1 сенсорне кільцеПроцесор: немаєОперативна пам'ять: немаєПам'ять: немаєГрафіка: немаєГоловний роз'єм: USB 3.0Додаткові роз'єми: 4x USB-A 3.0, 1x Jack 3.5 ммБездротовий зв'язок: немаєКартрідери для карт пам'яті: SDКамера: немаєЕнергоспоживання: 100 Вт (робота), 2 Вт (режим очікування),Акумулятор: LI-IonenРозміри: 677x394x47ммВага: 7.00 кгДодаткова комплектація: підставка, мікрофонКомплектація: зарядний пристрій, 10 запасних стилусів, стилус, основний блок, USB-кабель, HDMI-кабель, пульт дистанційного керуванняОсобливості продуктуПродуктВиробникWacomКод виробникаDTH-2420EAN4949268621274Основна інформаціяТипПланшет з рідкокристалічним дисплеємІнтерфейсUSB, HDMIКолірЧорнийТехнічна інформаціяРобоча зона [мм]522 x 294Роздільна здатність5080 lpi, 3840 x 2160 pxДіагональ дисплея23.6"Коефіцієнт контрастності1000:1Яскравість350 кд/м2 Кількість рівнів тиску8192ТочністьНемає данихШвидкість зчитування200 точок/секундуЖивленняUSBОсобливостіФункціональні клавішіТакМультитачТакКерування лівою рукоюТакПероПероТакТип пераЗ використанням електромагнітного резонансуДодаткові наконечники/кінціНемає данихРозміри та вагаВисота [мм]394Ширина [мм]677Глибина [мм]47Вага [г]7000Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
89 315 грн.

Графічний планшет Wacom Cintiq Pro Touch 24

Маркетплейс: Rozetka.ua  Be Modern З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
158 600 грн.

Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro Touch 24 (DTH-2420)

Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro Touch 24 — це професійний графічний дисплей з високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселі... щев і 23,6-дюймовим IPS-екраном, що забезпечує яскравість 350 кд/м² та контрастність 1000:1. Завдяки активній області 522x294 мм та чутливості 8192 рівнів тиску, цей пристрій ідеально підходить для художників, дизайнерів і ілюстраторів, що потребують точності й деталізації. Інтуїтивне керування забезпечує мультитач та підтримка нахилу до 120 градусів, що дозволяє реалізовувати складні техніки малювання. Вбудований бездротовий стилус із функцією гумки і двома додатковими кнопками сприяє природному робочому процесу, а кріплення для стилуса забезпечує додатковий комфорт. Монітор має 17 функціональних клавіш і сенсорне кільце для швидкого доступу до налаштувань. Вхідні порти включають USB-C 3.0, HDMI 2.0, DisplayPort, а також 4 USB-A 3.0, аудіороз’єм і картрідер SD для зручного підключення периферії та збереження файлів. Дисплей підтримує швидкість зчитування 200 точок/секунду, що забезпечує плавний та точний контроль. Компактна комплектація включає підставку, мікрофон, запасні стилуси, зарядний пристрій, кабелі та пульт дистанційного керування. Wacom Cintiq Pro Touch 24 — це ідеальне рішення для професійного цифрового мистецтва та творчості, яке поєднує високу продуктивність із зручним управлінням.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
89 308 грн.

Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro Touch 24 (DTH-2420)

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
89 314 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Wacom Cintiq Pro 24

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди