Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth (CTL-6100WLK-N)
Відео 11Фото 11 |
Wacom Intuos M Bluetooth |
|
Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth сумісний із програмним забезпеченням Chromebook, надаючи нові можливості для творчості. Пристрій оснащений стилусом із технологією EMR (Electro-Magnetic Resonance), що забезпечує природний досвід малювання з 4096 рівнями тиску та висотою читання пера 7 міліметрів. Ергономічний дизайн з активною областю 264 x 200 х 8.8 мм (10 дюймів) створює комфортне відчуття в руці.
Вбудований відсік утримує стілус на місці. Дві кнопки на ручці, що настроюються, і чотири ExpressKeys дозволяють створювати і перемикати власні налаштування прямо на планшеті. Bluetooth технологія підключає девайс до ноутбука одним натисканням кнопки. Доступне дротове з'єднання з ПК на Windows або Mac. Також продукт синхронізується з пристроями, на яких встановлена остання версія Chrome OS та гаджетами Android.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacom.
Купити Wacom Intuos M Bluetooth
Усі ціни 115 →Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Pistachio CTL-6100WLE-N | 10 000 грн. |
Wacom Intuos medium з Bluetooth фісташковий CTL-6100WLE-N | 7 599 грн. |
Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) | 6 329 грн. |
Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Pistachio (CTL-6100WLE-N) | 5 023 грн. |
Графічний планшет Wacom Intuos M Black (CTL-6100K) | 7 199 грн. |