Графічний дисплей Wacom Cintiq Pro 27 (DTH271)
Відео 12Фото 9 |
Wacom Cintiq Pro 27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wacom Cintiq Pro 27
Усі ціни 12 →Монитор-планшет Wacom Cintiq Pro 27 з підставкою (DTH271K0B-ST) DTH271K0B- | 214 699 грн. |
Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro 27 (DTH271K0B) | 177 999 грн. |
Монитор-планшет Wacom Cintiq Pro 27 с подставкой DTH271K0B-ST | 214 699 грн. |
Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro 27 з підставкою DTH271K0B-ST | 214 699 грн. |
Планшет Wacom Cintiq Pro 27 with Stand (DTH271K0B-ST) | 225 131 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →