Графічний дисплей Wacom Cintiq Pro 32 (DTH-3220)
Відео 24Фото 5 |
Wacom Cintiq Pro 32 |
|
Пульт управління. Дисплей IPS, 4K.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wacom Cintiq Pro 32
Графічний планшет Wacom Cintiq Pro Touch 32 (DTH-3220) | 149 999 грн. |
Графический планшет Wacom Cintiq Pro Touch 32 (DTH-3220) | 148 999 грн. |
Монитор-планшет Wacom Cintiq Pro Touch 32 (DTH-3220) | 148 629 грн. |
Графічний планшет Wacom Cintiq Pro Touch 32 (DTH-3220) Cintiq Pro Touch 32 | 158 530 грн. |
Монітор-планшет Wacom Cintiq ProTouch 32 (DTH-3220) | 158 998 грн. |
Перед тим як купувати такий великий синтик-подумайте, чи потрібен він вам. У мене sintiq 27 Qhd і я малюю великі картинки на ньому - скажу чесно він завеликий, я б порадив взяти 22 дюйми. Не знаю, кому може знадобитися діагональ 32 дюйми. На подібному 27 дюймовому дисплеї зручно і добре працювати - поверхня міцна, не дряпається і не б'ється, приємний для очей, радує купа налаштувань, наконечник пера не стирається ось уже 3 роки так точно - як купив ще не міняв (в інтоус арт наприклад наконечник стирається за місяць) Підставка під мій 27 дюймовий синтик занадто дорога, довелося ставити його на що попало (книги, коробки) - ніжок явно не вистачає. ще він великий і тому інструменти фотошоп занадто розкидані по периметру Шепард Черный: користуюся Wacom Cintiq Pro 32 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →