Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WiWU

Зарядний пристрій WiWU Wi-W009

Фото - Зарядний пристрій WiWU Wi-W009
Фото 5
WiWU Wi-W009
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiWU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiWU.

Купити WiWU Wi-W009

Усі ціни 7 →

Бездротовий зарядний пристрій WiWU MagSafe 15W (WI-W009) [94244]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

БЗП WIWU Wi-W009 Type C 15W wireless charger max fast wireless charge White

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
454 грн.

Бездротове зарядне пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White (6976195091595)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Chstr-gadgets З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
659 грн.

Бездротове зарядне пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
465 грн.

Бездротовий зарядний пристрій WiWU Wi-W009 MagSafe Magnetic Wireless White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Toyunimarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
508 грн.

Бездротовий зарядний пристрій WiWU Wi-W009 1,15 Вт, білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  beztrymu З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
480 грн.

Бездротове зарядне пристрій WIWU Wi-W009 Magnetic Wirless White (6976195091595)

Маркетплейс: Rozetka.ua  WowPearl З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
656 грн.

Динаміка цін на WiWU Wi-W009