Моторное масло WOLF Vitaltech 5W-50 5 л (8314728)
WOLF Vitaltech 5W-50 5L 1 л5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WOLF 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WOLF.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WOLF Vitaltech 5W-50 5 л
Все цены 11 →Моторное масло WOLF VITALTECH 5W50 (5л.) 8314728 | 1 273 грн. |
Моторное масло Wolf Vitaltech 5W50 5л | 1 331 грн. |
Олива моторна синтетична WOLF VitalTech 5W-50, 5л (8314728) 8314728 | 1 194 грн. |
Моторна олива Wolf VITALTECH 5W50 5л (8314728) 8314728 | 1 128 грн. |
Wolf Моторна олива Wolf VITALTECH 5W50 5л (8314728) 8314728 | 1 128 грн. |
eще 6 предложений
Мастило мені сподобалось тим що воно дуже добре тримає тиск при жарі а особливо воно підходить тим в кого двигун зношений й тиск мастила низький то з цим мастилом тиск буде вищим ! Синтетичне мастило та його термін експлуатації більший чим в напів синтетичних настилах ! Трошки хотілося щоб ціна була більш приємною ! Хоча якість не може коштувати дешево ! |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации WOLF Vitaltech 5W-50
Цены на WOLF Vitaltech 5W-50 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-50 1 л | от 253 грн. | 9 предложений | ||
WOLF Vitaltech 5W-50 5 л | от 1 128 грн. | 11 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →