Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WUW

Зарядний пристрій WUW T82

Фото - Зарядний пристрій WUW T82
Фото 7
WUW T82
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WUW T82

Усі ціни 9 →

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T82 Single USB home charger set micro

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
268 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T82 Single USB home charger set type-c

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
276 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T82 Single USB home charger set micro (6972573336388)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
90 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T82 Single USB home charger set type-c (6972573336555)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
100 грн.

Мережевий зарядний пристрій WUW T82 2.1A Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ФайнийКрос З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
129 грн.
ще 4 пропозиції