Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Самокати   /   X-Treme

Самокат X-Treme AS-2010CK

Фото - Самокат X-Treme AS-2010CK
Фото 6
X-Treme AS-2010CK
Колір
Тип
самокат
Максимальне навантаження
80 кг
Вікова група, від
5 років
К-ть коліс
2-колісний
Тип керма
класичний
Матеріал керма
сталь
Матеріал деки
алюміній
Діаметр переднього колеса
20 см
Діаметр заднього колеса
20 см
Колеса
поліуретанові
Вальниця
ABEC 7
Заднє гальмо
ножне
Функції та можливості
складаний
регулювання висоти керма
підставка
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог X-Treme 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі X-Treme.

Купити X-Treme AS-2010CK

Усі ціни 12 →

Самокат підлітковий X-Treme AS-2010CK помаранчевий (133980)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 459 грн.

Самокат X-TREME AS-2010CK Orang (133980) 133980

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 246 грн.

X-Treme Самокат X-Treme AS-2010CK Blue (133978)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 349 грн.

Самокат підлітковий X-Treme AS-2010CK Помаранчевий (BP133980)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 455 грн.

Самокат X-Treme AS-2010CK блакитний (133978)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 330 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на X-Treme AS-2010CK