Самокат Scale Sports Elite
Відео 2Фото 30 |
Scale Sports Elite |
|
Передній амортизатор.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scale Sports Elite
Самокат двоколісний Scale Sports Elite Тіффані Складаний SS-15-3 | 2 235 грн. |
Самокат двоколісний Scale Sports Elite Червоний Складаний SS-15-2 | 2 235 грн. |
Самокат двоколісний Scale Sports Elite Чорний Складний SS-05-3 | 1 925 грн. |
Самокат двоколісний Scale Sports Elite Білий Складаний SS-05-1 | 1 925 грн. |
Двоколісний Самокат Scale Elite Sports SS-15 USA бірюзовий | 2 419 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →