Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   XO

Тримач / авто зарядка XO C177

Фото - Тримач / авто зарядка XO C177
Фото 3
XO C177
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO C177

Усі ціни 7 →

XO C177 Black

Автотримач магнітний XO C177 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
399 грн.

Тримач в авто XO C177 Black

Гнучка конструкція та універсальна фіксаціяПредставляємо автомобільний тримач XO C177 — це простий та ефективний аксесуар, як... щеий забезпечує максимальну гнучкість у розміщенні смартфона. Ключова особливість — конструкція на гнучкій ніжці, яка дозволяє легко налаштувати пристрій під будь-який кут огляду.Потужне магнітне кріпленняКріплення пристрою здійснюється надійним
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

XO Тримач в авто XO C177 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Автомобільний магнітний холдер XO С177, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
574 грн.

Автотримач для телефону магнітний XO C177 на торпеду/поверхню 360° для смартфона в авто Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
412 грн.

Автотримач XO C177 Manual Suction Cup Holder Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
538 грн.

Автомобільний тримач XO C177 Manual Suction Cup Holder Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GigaТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
587 грн.

Динаміка цін на XO C177