Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO L133

Фото - Зарядний пристрій XO L133
Фото 4
XO L133
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
3 шт.
Роз'ємів USB-C
3 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
фірмовий
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x69x30 мм
Вага
137 г
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO L133

Усі ціни 20 →

XO Мережевий зарядний пристрій для телефона XO L133 White 75W GaN 3A+3C Desktop Fast Charger with 1.5M

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

XO L133 75w PD/QC GaN 3xUSB-C/USB-A ports fast charger white

Мережевий зарядний пристрій XO L133 75w PD/QC GaN 3xUSB-C/USB-A ports fast charger white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
667 грн.

Зарядний пристрій XO L133 3C+3U 75W (L133.white) білий

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись

Зарядний пристрій XO L133 1.5 м white L133.white

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Мережевий зарядний пристрій для телефона XO L133 White 75W GaN 3A+3C Desktop Fast Charger with 1.5M

Заряджайте до шести гаджетів одночасноШість портів – це не жарт. XO L133 White 75W легко справляється з зарядкою смартфона, п... щеланшета, ноутбука, пауербанка і двох інших пристроїв одночасно. Просто підключайте їх через 3 USB-A та 3 USB-C — більше ніяких боротьб за розетку на роботі чи вдома. Передача через кабель довжиною 1,5 метра дозволяє розмістити блок так, як зручно вам. Це рішення створене
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на XO L133

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна