Електрогітара Yamaha Revstar Standard RSS20
![]() |
Yamaha Revstar Standard RSS20
Тип:електрогітара, форма PRS Santana
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Revstar Standard RSS20
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha Revstar Standard RSS20
Усі ціни 33 →Yamaha Revstar Standard RSS20 Sunset Burst | 50 160 грн. |
Електрогітара Yamaha Revstar Standard RSS20 (Sunset Burst) | 50 160 грн. |
| 50 160 грн. |
Електрогітара Yamaha Revstar RSS20 Black | 46 499 грн. | ![]() |
Електрогітара Yamaha Revstar Standard Flash Green (RSS20 FLASH GREEN) RSS20 FLASH GREEN | 50 160 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →