Гідроакумулятор Zilmet Cal-Pro 12
![]() |
Zilmet Cal-Pro 12 4 л, 3/4" 5 бар 8 л, 3/4" 5 бар 12 л, 3/4" 4 бар 18 л, 3/4" 4 бар 24 л, 3/4" 4 бар 35 л, 3/4" 4 бар 50 л, 3/4" 4 бар 80 л, 3/4" 6 бар 105 л, 3/4" 6 бар 150 л, 3/4" 6 бар 200 л, 3/4" 6 бар 250 л, 3/4" 6 бар 300 л, 3/4" 6 бар 400 л, 3/4" 6 бар 500 л, 1" 6 бар 600 л, 1" 6 бар 700 л, 1" 6 бар 800 л, 1" 6 бар 900 л, 1" 6 бар |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Cal-Pro 12
Усі ціни 21 →| 1 640 грн. |
Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO 12 (1300001200) 1300001200 | 2 048 грн. | ![]() |
| 1 800 грн. |
Бак Zilmet cal-pro для систем опалення 12л, 4bar (1300001200) 1300001200 | 1 655 грн. |
| 1 557 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Zilmet Cal-Pro 12
| Ціни на Zilmet Cal-Pro 12 |
|---|---|---|---|---|
| Zilmet Cal-Pro 4 | від 1 344 грн. | 21 пропозиція | ||
| Zilmet Cal-Pro 8 | від 1 475 грн. | 23 пропозиції | ||
| Zilmet Cal-Pro 12 | від 1 557 грн. | 23 пропозиції | ||
| Zilmet Cal-Pro 18 | від 1 460 грн. | 26 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 24 | від 1 724 грн. | 25 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 35 | від 2 800 грн. | 35 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 50 | від 3 370 грн. | 38 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 80 | від 5 660 грн. | 23 пропозиції | ||
| Zilmet Cal-Pro 105 | від 6 400 грн. | 21 пропозиція | ||
| Zilmet Cal-Pro 150 | від 7 700 грн. | 21 пропозиція | ||
| Zilmet Cal-Pro 200 | від 9 350 грн. | 12 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 250 | від 12 000 грн. | 12 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 300 | від 18 845 грн. | 11 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 400 | від 25 867 грн. | 10 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 500 | від 32 580 грн. | 16 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 600 | від 41 198 грн. | 11 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 700 | від 46 071 грн. | 11 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 800 | від 65 432 грн. | 11 пропозицій | ||
| Zilmet Cal-Pro 900 | від 88 541 грн. | 7 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →