ACANA Wild Prairie 11.4 kg
ACANA Wild Prairie 11.4 kg |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog ACANA 2024 - new products, best sales and most actual models ACANA.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy ACANA Wild Prairie 11.4 kg
All prices 15 →Сухий корм для собак Acana Wild Prairie Dog Recipe, 11.4 кг | 4 222 ₴ |
Корм Acana Wild Prairie Dog Recipe сухий з птицею для собак різного віку 1Беззерновий раціон ACANA WILD PRAIRIE буквально переповнений різноманітними регіональними інгредієнтами, зокрема м'ясом курча... moreти, вирощеного на вільному вигулі, цільними яйцями з місцевих ферм на преріях, озерною та тихоокеанською рибою. Всі ці інгредієнти доставляються свіжими, ніколи не піддаються заморожуванню та не містять консервантів. У раціоні ACANA WILD PRAIRIE високий вміст протеїну та низький вміст вуглеводів, щоби краще відповідати природному харчуванню. Він насичений легкозасвоювани Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 4 859 ₴ |
Сухий корм для собак усіх порід Acana Wild Prairie з м`ясом курчат та індиКоли справа доходить до рецептів Acana, ми прагнемо вибирати поживні, смачні та багаті на білок інгредієнти. Наш високопротеї... moreновий корм для собак ідеально підходить для того, щоб побалувати вашого улюбленця ще більшою кількістю тваринного білка, якого він так прагне. Наш рецепт Wild Prairie на 70% складається з високоякісних інгредієнтів тваринного походження, таких як курятина та індичка з вільного вигулу, риба, виловлена в дикій природі та вирощена на екологічно чистих фермах, і на 30% - з фруктів та овочів, щоб забезпечити вашому собаці смак та тваринний білок. Корм також містить пребіотики та клітковину для підтримки здоров'я травлення вашого собаки. Наша кухня не додає штучних барвників, ароматизаторів та консервантів, тому цей рецепт сподобається і вам, і вашому собаці. Годуйте свого собаку багатою на білок, поживною та смачною їжею, щоб допомогти йому жити здоровим і щасливим життям. Перші три інгредієнти - свіже або сире куряче м'ясо та індичка - роблять цей рецепт багатим на поживні речовини з найвищим вмістом білка. Свіжі або сирі овочі та фрукти, такі як капуста, цілий гарбуз, кабачки, морква, яблука та груші - поживні та багаті на клітковину. Без додавання зернових інгредієнтів, сої, кукурудзи, пшениці або тапіоки. Покриті сублімованим курячим м'ясом та печінкою, які надають ласощам вишуканого смаку, що полюбиться вашому собаці. Створено в Канаді з найкращих світових інгредієнтів. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 5 400 ₴ |
Сухий корм для собак всіх порід ACANA Wild Prairie Dog 11.4 кг (a54011) | 5 399 ₴ |
Сухий корм для собак усіх порід ACANA Wild Prairie Dog 11.4 кг (a54011) | 4 149 ₴ | Seller: Mdnash |
10 more offer(s)
Series ACANA RegionalsCompare using chart →
from 4 690 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: beef, legumes, lamb, lamb liver, fish, bison meat, vegetables, class: holistic
from 1 319 ₴
dry food, 2.27 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: lamb meat, duck meat, vegetables, eggs, pike perch, fruits, berries, class: holistic
from 2 509 ₴
dry food, 6.8 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, legumes, eggs, fish, chicken liver, vegetables, class: holistic
from 1 125 ₴
dry food, 2.27 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, legumes, eggs, fish, chicken liver, vegetables, class: holistic
from 4 690 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: lamb meat, duck meat, vegetables, eggs, pike perch, fruits, berries, class: holistic
from 4 490 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: salmon, herring, whitefish, flounder, legumes, fruits, vegetables, class: holistic
from 4 149 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, legumes, eggs, fish, chicken liver, vegetables, class: holistic
from 2 994 ₴
dry food, 6.8 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: lamb meat, duck meat, vegetables, eggs, pike perch, fruits, berries, class: holistic
from 356 ₴
dry food, 0.34 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: lamb meat, duck meat, vegetables, eggs, pike perch, fruits, berries, class: holistic
from 2 954 ₴
dry food, 6.8 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: salmon, herring, whitefish, flounder, legumes, fruits, vegetables, class: holistic
from 1 255 ₴
dry food, 2.27 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: salmon, herring, whitefish, flounder, legumes, fruits, vegetables, class: holistic
from 324 ₴
dry food, 0.34 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: salmon, herring, whitefish, flounder, legumes, fruits, vegetables, class: holistic
from 3 159 ₴
dry food, 6.8 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: beef, legumes, lamb, lamb liver, fish, bison meat, vegetables, class: holistic
from 1 394 ₴
dry food, 2.27 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: beef, legumes, lamb, lamb liver, fish, bison meat, vegetables, class: holistic
ACANA Wild Prairie configurations
Price for ACANA Wild Prairie |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Prairie 2.27 kg | from 1 125 ₴ | 9 offers | ||
ACANA Wild Prairie 6.8 kg | from 2 509 ₴ | 4 offers | ||
ACANA Wild Prairie 11.4 kg | from 4 149 ₴ | 16 offers |
We recommendCompare using chart →
from 4 029 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat, grain, vegetables, legumes, eggs, fish, berries, class: holistic
from 4 490 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: salmon, herring, whitefish, flounder, legumes, fruits, vegetables, class: holistic
from 4 690 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: lamb meat, duck meat, vegetables, eggs, pike perch, fruits, berries, class: holistic
from 4 690 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: beef, legumes, lamb, lamb liver, fish, bison meat, vegetables, class: holistic
from 4 346 ₴
dry food, 14 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, hypoallergenic, в составе: rice, proteins, poultry liver, vegetables, minerals, vitamins, class: super premium
from 4 197 ₴
dry food, 14 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, в составе: tapioca, duck meat, proteins, vegetables, minerals, vitamins, class: super premium
from 4 194 ₴
dry food, 10 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, vet diet, for obesity management, for kidneys, в составе: chicken meat, cereals, proteins, vegetables, vitamins, minerals, class: super premium
from 4 198 ₴
dry food, 11 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, в составе: cereals, rice, tapioca, vegetables, minerals, vitamins, class: super premium
from 4 195 ₴
dry food, 11.4 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 1 month, puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for picky eaters, в составе: pork 16%, pork liver, dehydr. pork 16%, berries, vegetables, herbs, class: super premium
from 3 956 ₴
dry food, 14 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, vet diet, for picky eaters, в составе: rice, cereals, animal and poultry meat, eggs, vegetables, vitamins, minerals, class: super premium
from 5 336 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, в составе: rice, cereals, chicken meat, proteins, vegetables, vitamins, minerals, class: super premium
from 3 770 ₴
dry food, 14 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for picky eaters, в составе: rice, cereals, animal proteins and fats, fish oil, vegetable fibre, class: super premium