BASEUS Miracle Bicycle Holder (SUMIR-BY01)
BASEUS Miracle Bicycle Holder |
Colour | | Purpose | velo-moto | Holder mount | steering wheel | Gadget mount | clamp | Clamp width | 80 mm | Max. diagonal | 6 " | Material | metal / + silicone / | Size | 160х70х20 mm | Weight | 100 g | Added to E-Catalog | january 2023 | P/N | SUMIR-BY01
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog BASEUS 2024 - new products, best sales and most actual models BASEUS.
Buy BASEUS Miracle Bicycle Holder
|
| Baseus Miracle Bicycle Vehicle Mounts Black (SUMIR-BY01)Велотримач Baseus PREMIUM Miracle bicycle vehicle mounts Black AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 12 month Report | | 299 ₴ | | |
|
| Baseus Black (SUMIR-BY01) Black(SUMIR-BY01)Тип кріплення/Затискач|Колір виробника/Чорний|Сумісність/Смартфон|Бренд/Baseus|Призначення/Для велосипеду|Тип/Тримач|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.ua9 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | | 299 ₴ | | |
|
| Тримач на вело-мото Baseus Miracle bicycle vehicle mounts, Black (SUMIR-BYТримач на вело-мото Baseus Miracle bicycle vehicle mounts, Black (SUMIR-BY01) Nimpha.ua1 year with us (Chernivtsi) Report | | 275 ₴ | | |
|
| Baseus Bike Holder Miracle Black (SUMIR-BY01) 37259Вело-тримач для смартфона Baseus Miracle Bicycle Vehicle Mounts Любите проводити час за катанням на велосипеді, тоді вам стане в нагоді велотримач для смартфона Baseus Miracle Bicycle Vehicle Mounts. Держатель має універсальне кріплення для смартфонів від 4 до 6 дюймів. Зручно та швидко монтується на кермо, так само зручно і швидко в м'який сил... moreіконовий затискач встановлюється смартфон. Даний гаджет є дуже корисним, він знадобиться, якщо ви використовуєте навігацію, або, наприклад, для тренування та використання програм фіксують результат, але не треба забувати про безпеку, користуватися смартфоном під час поїздки на велосипеді небезпечно - будьте обережні. Mta.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 339 ₴ | | |
Video reviews
Baseus Miracle bicycle vehicle mounts by T-SHOP (GuanG)
26 July 20174 467 view
Держатель на руль Baseus Miracle Bicycle
24 May 20181 535 view
Baseus Miracle Bicycle Vehicle Mounts Bisiklet Telefon Tutucu
3 April 2019265 view
BASEUS Miracle Bicycle Holder price graph