|
| Тримач і док-станція Baseus Car Holder Air Vent Glaze Gravity Black (SUYL-Виробник: Baseus / Сумісність: Apple, універсальний / Тип: автомобільний / Особливості: автодержатель Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | | 458 ₴ | | |
|
| Держатель и док-станция Baseus Car Holder Air Vent Glaze Gravity Black (SUПроизводитель: Baseus / Совместимость: Apple, универсальный / Тип: автомобильный / Особенности: автодержатель Цифра7 year with us (Kyiv) Report | | 453 ₴ | | |
|
| Baseus Glaze Gravity Car Mount Black (SUYL-LG01)Автотримач с автозатисканням Baseus Glaze Gravity Car Mount Black (SUYL-LG01) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 6 month Report | | 499 ₴ | | |
|
| Держатель автомобильный Baseus Glaze Gravity Car Mount Black (SUYL-LG01) SДержатель автомобильный Baseus Glaze Gravity Car Mount Black (SUYL-LG01) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 502 ₴ | | |
|
| Кріплення для мобільного телефону Baseus Glaze Gravity Car Mount Black (SUBaseus Glaze Gravity Car Mount - автомобільний тримач для смартфона шириною від 65 мм до 85 мм і товщиною не більше 11 мм. Вс... moreтановлюється у вентиляційну решітку. Завдяки затискачу нового типу встановлення смартфона відбувається за секунди. Є простим і зручним рішенням для встановлення гаджета. Спрощує використання смартфона у якості навігатора чи плеєра. Може обертатися на 360 градусів. У дизайні виріб яскравий завдяки градієнту з двох кольорів. А виріз для зарядного порту не перешкоджає підключення кабелю до смартфона під час зарядки.Трикутна форма аксесуара гарантує стійкість і безпеку телефону навіть на самих нерівних дорогах. Ktc.ua5 year with us (Rivne) Warranty: 12 month manufacturer Report | | 629 ₴ | | |
|
| Автотримач для мобiльного Baseus Glaze Gravity Car Mount, Black SUYL-LG01Автотримач для мобiльного Baseus Glaze Gravity Car Mount, Black Nimpha.ua1 year with us (Chernivtsi) Warranty: 6 month Report | | 421 ₴ | | |
|
| Baseus Автомобільний тримач холдер Glaze Gravity Car Mount SUYL-LG01 BlackЗручна фіксація смартфонаАвтомобільний тримач для телефонів Baseus Glaze Gravity подбає, щоб ваш гаджет був надійно зафіксова... moreний під час руху і при цьому перебував завжди під рукою. Модель має компактні розміри, стильний дизайн і спеціальний виріз для зручного підключення зарядного кабелю.Універсальне кріпленняУ Baseus Glaze Gravity використовуються унікальні затискачі, які дозволяють надійно прикріплювати тримач до вертикальних, горизонтальних і навіть круглих решіток.Високі експлуатаційні якостіТримач відрізняється винятковою простотою у використанні, адже достатньо всього лише покласти телефон на платформу, і щелепи автоматично його зафіксують. Завдяки трикутній конструкції гаджет не випаде навіть під час агресивної їзди по бездоріжжю.Комфортне регулюванняРозробники обладнали тримач круглим руків'ям, завдяки якому ви зможете легко відрегулювати положення смартфона виходячи з власних уподобань. При цьому спеціальні гумові накладки дозволять уникнути дрібних подряпин і потертостей.Якісні матеріалиBaseus Glaze Gravity виконаний з алюмінію і високоякісного ABS пластику. Таке поєднання матеріалів робить тримач не тільки міцним, але і легким. Він має довгий експлуатаційний термін і здатний надійно фіксувати смартфони діагоналлю 4,7 "-6,5". Mta.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 3 month Report | | 369 ₴ | | |