Bosch VitaPower MMB6141S gray
Photos 12 |
Bosch VitaPower MMB6141S black gray |
|
Immersion or countertop blenders – what is the difference and which is better?For which tasks is it better to buy a countertop blender, and for which — an immersion one?
How to choose a mixerThe main parameters that will help you choose a mixer for your tasks
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Bosch 2024 - new products, best sales and most actual models Bosch.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Bosch VitaPower MMB6141S gray
Блендер стаціонарний Bosch MMB6172SБлендер Bosch MMB6172S
- Потужний блендер з міцною чашею Tritan. Змішуйте смузі без зусиль завдяки системі ProPerformance.... more- Легке збирання та чищення: деталі можна мити в посудомийній машині, легке збирання чаші, відсік для зберігання кабелю.
- Високоякісний прилад - виготовлений на заводі Bosch в Європі: тривалий термін служби, надійна конструкція та високоякісні матеріали.
- Леза ProEdge: для чудових результатів - міцні леза з нержавіючої сталі, виготовлені в Золінгені, Німеччина.
- Чаша Tritan з контурними стінками: не б'ється, з корисним об'ємом 1,5 літра.
Завдяки потужному двигуну ви можете легко змішувати різноманітні інгредієнти, навіть найжорсткіші.
Для подрібнення льоду або змішування твердих інгредієнтів потрібен потужний двигун. З двигуном потужністю 1200 Вт і швидкістю обертання до 30 000 об/хв ви без проблем приготуєте напої, смузі або навіть песто. Насолоджуйтесь потужністю для ідеального змішування інгредієнтів. Двигуни Bosch базуються на багаторічному досвіді розробки двигунів для кухонної техніки. Ми займаємося цим з 1955 року.
Насолоджуйтесь легким чищенням, складанням та експлуатацією.
Чистити прилад так само легко, як і користуватися ним. Фурнітуру (крім моторного блоку) можна мити в посудомийній машині. Збірка прищіпки надзвичайно проста, а завдяки зберіганню кабелю всередині корпусу ви заощадите місце на кухонному столі.
Насолоджуйтесь високою якістю матеріалів.
Очікуйте тривалу насолоду та високу довговічність, підтверджену 100-годинним випробуванням приладу, в ході якого було приготовано понад 10 000 чашок смузі. Така висока продуктивність обумовлена високоякісними матеріалами, європейським виробництвом і багаторічним досвідом бренду Bosch.
Ефективне змішування завдяки довговічним лезам.
Леза ProEdge з нержавіючої сталі виготовляються в Золінгені, всесвітньо відомому німецькому місті, що славиться виробництвом ножів. Краї лез спеціально укріплені, щоб забезпечити їхню довговічність.
Змішуйте як холодні коктейлі, так і гарячі супи.
Небиткий стакан, виготовлений з високоякісного пластику Tritan, чудово підійде для змішування як гарячих супів, так і холодних напоїв. Внутрішні стінки чаші мають спеціальну форму, що забезпечує оптимальний потік інгредієнтів і гарантує ідеальний результат. Tritan не містить BPA, BPS та інших бісфенолів.
Характеристики продукту
- Продукт
- Виробник Bosch
- Код виробника MMB6172S
- EAN 4242005215980
- Основна інформація
- Модель MMB6172S
- Тип Чаша
- Потужність 1200 W
- Колір сріблястий
- Особливості
- Функція турбо Немає
- Імпульсний режим Так
- Регулювання швидкості 2-ступінчастий
- Подрібнення льоду Так
- Таймер Немає
- Фізичні дані
- Ємність чаші 2 L
- Матеріал чаші Скло
- Чи можна мити в посудомийній машині Так
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 142 ₴ |
Bosch MMB6141S | 4 960 ₴ |
Блендер стационарный Bosch MMB6172SБлендер Bosch MMB6172SМощный блендер с прочной чашей Tritan. Смешивайте смузи без усилий благодаря системе ProPerformance. Redprice.sale4 year with us (Lviv) Report | 4 132 ₴ |
Блендер стаціонарний Bosch MMB6141SХарактеристики продукту
- Колір: сірий
- Потужність двигуна: 1200 W
- Регулювання швидкості: електронно-ступ Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 171 ₴ |
Блендер стаціонарний Bosch MMB6141SХарактеристики продукту
- Колір: сірий
- Потужність двигуна: 1200 W
- Регулювання швидкості: електронно-ступ Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 161 ₴ |
Series Bosch VitaPowerCompare using chart →
from 6 187 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, bowl 1.5 L, shaker, pusher
from 2 997 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L
from 3 776 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, bowl 1.5 L, pusher
from 5 484 ₴
countertop blender, 1200 W, speeds 2 pcs, pulse mode, bowl 1.5 L, shaker, grinder (for coffee), pusher
from 6 357 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L, pusher
from 5 321 ₴
countertop blender, 1200 W, speeds 2 pcs, pulse mode, bowl 1.5 L, shaker, pusher
from 9 471 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L, grinder (for coffee), pusher
from 4 132 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L
from 4 949 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, bowl 1.5 L, pusher
from 6 437 ₴
countertop blender, 1200 W, speeds 2 pcs, pulse mode, bowl 1.5 L, grinder (for coffee), pusher
Bosch VitaPower MMB6141S configurations
Price for Bosch VitaPower MMB6141S |
---|---|---|---|---|
Bosch VitaPower MMB6141B black | from 2 997 ₴ | 17 offers | ||
Bosch VitaPower MMB6141S gray | from 4 132 ₴ | 5 offers |
We recommendCompare using chart →
from 3 776 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, bowl 1.5 L, pusher
from 3 818 ₴
countertop blender, 1500 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 2 L, pusher
from 5 321 ₴
countertop blender, 1200 W, speeds 2 pcs, pulse mode, bowl 1.5 L, shaker, pusher
from 4 600 ₴
countertop blender, 1500 W, speeds 9 pcs, smooth adjustment, pulse mode, bowl 2 L, pusher
from 6 357 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L, pusher
from 2 997 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L
from 6 187 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, bowl 1.5 L, shaker, pusher
from 3 581 ₴
countertop blender, 1000 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L, shaker
from 4 392 ₴
countertop blender, 1200 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.5 L, pusher
from 3 759 ₴
countertop blender, 1400 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.75 L
from 5 974 ₴
countertop blender, 1400 W, smooth adjustment, pulse mode, bowl 1.8 L, pusher