Bossini Apice E89603000030005
Videos 1Photos 5 |
Bossini Apice E89603000030005 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Bossini Apice E89603000030005
All prices 8 →Змішувач для раковини Bossini Apice (колір - білий матовий), з донним клап | 11 244 ₴ |
Змішувач для умивальника Bossini Apice одноважільний, з донним клапаном, б | 15 194 ₴ |
Змішувач для умивальника Bossini APICE-М 249 мм з донним клапаном, хром (E | 12 351 ₴ |
Змішувач для раковини Bossini Apice, 249 мм з донним клапаном, Хром (E8960 | 10 249 ₴ |
Змішувач для раковини Bossini Apice (колір - нікель шліфований), з донним | 11 000 ₴ |
3 more offer(s)
Video reviews
We recommendCompare using chart →