Castrol GTX 5W-30 C4 1 L
Castrol GTX 5W-30 C4 1L |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Castrol 2024 - new products, best sales and most actual models Castrol.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Castrol GTX 5W-30 C4 1 L
All prices 10 →Моторное масло Castrol GTX 5W-30 C4 RN 0720 (1л.) 15900D | 453 ₴ |
Олива моторна синтетична CASTROL GTX C4 5W-30 1л (RBGTX5C412X1L) RBGTX5C41 | 422 ₴ |
Моторное масло Castrol GTX 5W-30 C4 RN 0720 (1л.) OM-5537561934 | 624 ₴ |
CASTROL 15C4EE | 449 ₴ |
Олива моторна Castrol GTX 5W-30 C4 RN 0720 (Каністра 1л) | 583 ₴ |
5 more offer(s)
Відкатавши 10,8 тис. км. на Castrol GTX тільки в каністрі від Рено і за вищою вартістю, вирішив не переплачувати і одразу купити Castrol GTX. На СТО залили на максимальну відмітку, на наступний день долив ще трошки. На відміну від оливи Рено Кастрол, ця олива потемніла швидше (десь 1-1,5 тис. км, на відміну від 3 тис. в каністрі Рено), але можливо, був інший режим роботи двигуна, пальне чи ін. причини. Рівень оливи залишався стабільним аж до настання зимових морозів та прогріву авто (а це десь 7-8 місяців і наїздив 8 тис. км.). Після цього рівень опустився десь на 2,5-3 мм на щупі. Так ще і поїздив 2 місяці і прийшла знову заміна оливи. Відпрацьовану оливу забирав собі з СТО, то помітив, що в’язкість в неї значно змінилася (майже, як вода за температури +1) і відпрацювала вона біля 190 мотогодин. В роботі двигуна змін не помітив, звук роботи такий же самий. Двигун працював весь період без нарікань. Тривалий проміжок часу рівень оливи залишався незмінним. Коштує трохи дешевше від Рено Кастрол, але я б краще брав його. Здалось, що воно трошки краще (моя суб'єктивна думка). Владислав М: use Castrol GTX 5W-30 C4 4L few months |
Add Review
Castrol GTX 5W-30 C4 configurations
Price for Castrol GTX 5W-30 C4 |
---|---|---|---|---|
Castrol GTX 5W-30 C4 1 L | from 362 ₴ | 10 offers | ||
Castrol GTX 5W-30 C4 4 L | from 1 362 ₴ | 27 offers | ||
Castrol GTX 5W-30 C4 208 L | from 52 819 ₴ | 3 offers |
SimilarCompare using chart →