Edenberg EB-8113
Photos 9 |
Edenberg EB-8113 |
|
Cloth tacks included.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Edenberg 2024 - new products, best sales and most actual models Edenberg.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Edenberg EB-8113
All prices 7 →Казан ал. 4,4л мармурове покриття зі скл.кришкою ев-8113 тмedenberg | 1 676 ₴ |
Казан EDENBERG 4,4л мармурове покриття ЕВ-8113 | 1 652 ₴ |
Каструля гранітна з кришкою Edenberg EB-8113 4.4 л Чорний | 948 ₴ |
Каструля-казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 680 ₴ |
Каструля-казан квадратна Edenberg 4.4 л з гранітним покриттям та кришкою E | 1 199 ₴ |
Казан-каструля Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 4,4 | 975 ₴ |
Казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям і скляною кришкою 4.4 л Чорн | 968 ₴ |
Edenberg EB-8113 configurations
Price for Edenberg EB-8113 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | from 757 ₴ | 5 offers | ||
Edenberg EB-8112 | from 1 276 ₴ | 3 offers | ||
Edenberg EB-8113 | from 948 ₴ | 7 offers | ||
Edenberg EB-8114 | from 978 ₴ | 7 offers | ||
Edenberg EB-8115 | from 1 025 ₴ | 16 offers |
We recommendCompare using chart →