Каструля Edenberg EB-8113
Фото 9 |
Edenberg EB-8113 |
|
Тканинні прихватки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8113
Усі ціни 7 →Казан ал. 4,4л мармурове покриття зі скл.кришкою ев-8113 тмedenberg | 1 676 грн. |
Казан EDENBERG 4,4л мармурове покриття ЕВ-8113 | 1 652 грн. |
Каструля гранітна з кришкою Edenberg EB-8113 4.4 л Чорний | 948 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 680 грн. |
Каструля-казан квадратна Edenberg 4.4 л з гранітним покриттям та кришкою E | 1 199 грн. |
Казан-каструля Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 4,4 | 985 грн. |
Казан Edenberg EB-8113 з мармуровим покриттям і скляною кришкою 4.4 л Чорн | 968 грн. |
Модификації Edenberg EB-8113
Ціни на Edenberg EB-8113 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8111 | від 757 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-8112 | від 1 276 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-8113 | від 948 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-8114 | від 978 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-8115 | від 1 025 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →