Блок живлення 1stPlayer HA-BA HA-850BA7
Фото 7
1stPlayer HA-BA HA-850BA7
750 Вт850 Вт
Основне
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Сертифікат80+ Silver
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB495 мм
CPU560 мм
SATA340 мм / 490/640 /
MOLEX340 мм / 490/640 /
PCIe520 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника7 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x145 мм
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Усі ціни 40 →
Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) ACK-SLV-850-BK-EU
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1stPlayer HA-850BA7 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і... щедовговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. Особливості: - Підтримка ATX3.1 і PCIe 5.1 - Кабель постійного струму 12V-2x6 - Рельєфний кабель постійного струму - Сертифікат Cybenetics і 80 Plus Silver - Електролітний конденсатор Teapo - Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 84 від виробника
Поскаржитись
1STPLAYER Блок живлення для ПК 1STPLAYER HA-850BA7 (ACK-SLV-850-BK-EU) 850W Black
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 24 міс.
Блок живлення 1STPLAYER HA-850BA7 Black (ACK-SLV-850-BK-EU) ACK-SLV-850-BK-EU
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Гарантія: 84 від виробника
Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU)