Персональний комп'ютер 2E Decimal Fantom 2E-10302
Фото 6 | від 58 581 до 69 597 грн. Порівняти ціни 7 →Проц:Core i5, 13400F, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4070, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Decimal Fantom 34
Характеристики
2E Decimal Fantom 2E-10302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Decimal Fantom 2E-10302
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Decimal (2E-10302) | 62 151 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Decimal (2E-10302) | 62 151 грн. |
Компьютер персональный 2E Decimal Intel i5-13400F, 16Gb, F1TB, NVD4070-12, | 63 419 грн. |
2E Decimal 2E-10302 | 62 249 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Decimal Intel i5-13400F, 16Gb, F1TB, NVD4070-12, | 63 419 грн. |
2E 2E-10302 | 69 597 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Decimal Intel i5-13400F, 16Gb, F1TB, NVD4070-12, | 58 581 грн. |
Закрити
Рекомендуємо