Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-2117
від 12 995 до 14 773 грн. Порівняти ціни 17 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:480 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Vigeo 33
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-2117 |
|
Модель корпусу - 2E Vigeo.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-2117
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2117) | 13 043 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2117) | 12 995 грн. |
2E Rational (2E-2117) | 13 209 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/8/480F/int/Fre | 13 309 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо