Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-2714
Відео 14 | від 19 315 до 21 877 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Rational Alfa 67
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-2714 |
|
Модель корпусу - 2E Vigeo.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-2714
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2714) | 19 315 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2714) | 19 315 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i3-10100/H410/8/240F/int/Win | 19 709 грн. |
Десктоп 2E Rational (2E-2714) | 19 559 грн. |
Системний блок 2E Rational (2E-2714) 2E-2714 | 19 559 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо