Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7615
Фото 11 | від 20 158 до 27 640 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7615
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7615) | 20 158 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7615) | 20 158 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F+1000/NVD7 | 20 569 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7615) 2E-7615 | 20 409 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F+1000/NVD730-2/FreeDos/G2107/500W 2 | 20 569 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо