Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7630
Фото 7 | від 22 559 до 25 247 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7630 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7630
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7630) | 22 559 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7630) | 22 559 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i5-10400F, 8Gb, F512GB, NVD1050TI-4, H510, G2052, | 23 019 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7630) 2E-7630 | 22 839 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F/NVD1050TI-4/FreeDos/G2052/ 2E-7630 | 23 019 грн. |
2E Octal (2E-7630) 2E-7630 | 22 581 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F/NVD1050TI-4/Fr | 23 019 грн. |
2E 2E-7630 | 25 247 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F/NVD1050TI-4/Fr | 24 844 грн. |
Закрити
Рекомендуємо