Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-8885
Відео 30Фото 7 | від 43 737 до 48 958 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming 64
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-8885 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-8885
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8885) | 43 737 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8885) | 43 737 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8885) | 44 299 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8885) 2E-8885 | 44 299 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо