Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-9783
Фото 7 | від 40 464 до 45 310 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 5600, 3.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 86
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-9783 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-9783
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9783) | 40 464 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9783) | 40 464 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9783) | 40 979 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD4060TI-8, B550, G3 | 41 289 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9783) | 40 979 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо