Персональний комп'ютер Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv29
Фото 11 | від 30 201 до 33 680 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon RX 6600, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming HGWRTS 128
Характеристики
Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming HGWRTS HGWRTSv29
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTSv29 | 30 849 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv29) | 30 917 грн. |
Десктоп Artline Gaming Hgwrts (Hgwrtsv29) | 30 201 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming Hgwrts (HGWRTSv29) | 30 628 грн. |
Artline ARTLINE Gaming HGWRTS (HGWRTSv29) HGWRTSv29 | 30 849 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо