Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-9776
Фото 7 | від 34 476 до 38 590 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 5600, 3.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 86
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-9776 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-9776
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9776) | 34 476 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9776) | 34 476 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9776) | 34 919 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5600, 16Gb, F1TB, NVD3060- | 35 179 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9776) | 34 919 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо