Блок живлення 2E Extra Power 2E-EP750GM-140
Фото 10 |
2E Extra Power 2E-EP750GM-140 750 Вт850 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Extra Power 2E-EP750GM-140
Усі ціни 13 →Блок живлення 2E Gaming Power Supply Extra 750W (2E-EP750GM-140) | 3 509 грн. |
Блок питания 2E Gaming Power Supply Extra 750W (2E-EP750GM-140) | 3 509 грн. |
УЦИНКА! Блок питания 2E GAMING Extra Power (750W), >90, 80+ Gold, 140мм | 2 494 грн. |
2E Gaming Extra Power 750W (2E-EP750GM-140) 2E-EP750GM-140 | 2 664 грн. |
Блок живлення 2E GAMING EXTRA POWER (750W), >90, 80+ Gold, 140mm, 1xMB | 3 509 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації 2E Extra Power
Ціни на 2E Extra Power |
---|---|---|---|---|
2E Extra Power 2E-EP750GM-140 | від 2 494 грн. | 13 пропозицій | ||
2E Extra Power 2E-EP850GM-140 | від 3 949 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →