Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular
Фото 12 |
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular |
|
Класичний PSU формату ATX з модульними проводами, серйозним набором захисту та загальною ефективністю в районі 92%. Відрізняється високим рівнем стабілізації вихідної напруги по всіх лініях, повністю відповідає стандарту якості 80+ Gold. Входить в лінійку GX Xtreme, орієнтовану на досвідчених геймерів, які не мають звички переплачувати за вторинні та малокорисні жарти на кшталт адресованого підсвічування.
Завдяки високій номінальній потужності та широкому 12-вольтовому каналу більш ніж підійде для живлення продуктивних ігрових ПК, обладнаних відеокартами з підвищеним тепловиділенням. Крім цього, він здатний постачати енергію робочі станції початкового/середнього рівня, в т.ч. оснащені професійними відеоадаптерами. Побудований на сучасній апаратній платформі з використанням високоефективного схемотехнічного рішення - резонансного випрямляча з перетворювачами DC-DC.
Основна 12-вольтова лінія здатна забезпечити майже 100% загальної потужності пристрою. Фірмовий 135-мм вентилятор з гідродинамічним підшипником і збільшеною кількістю обмотки електромотора слабко шумлять під час активної роботи та вміє переходити у беззвучний напівпасивний режим роботи. Важливим аспектом безпеки є вбудована комплексна система захисту, яка включає захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання, перенапруги, обмеженого вихідного струму та неприпустимо низької напруги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular
Усі ціни 28 →GAMEMAX GX-850 Molular 850W (GX-850 Modular) GX-850 MODULAR | 3 109 грн. |
Блок живлення GameMax GX-850 Modular | 3 117 грн. |
Блок питания GameMax GX-850 Modular | 3 117 грн. |
Блок живлення Gamemax GX-850 Modular | 3 315 грн. |
Gamemax GX-850 Modular | 3 079 грн. |
хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно тиша, ціна поки не знайшов Noves 1: користуюся Gamemax GX-650 Modular кілька місяців |
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold Modular
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular | від 2 689 грн. | 18 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular | від 2 794 грн. | 21 пропозиція | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular | від 3 069 грн. | 28 пропозицій |