Блок живлення Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 750M (ACPB-AR75AEC.1M)
Фото 9 |
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 750M 2021 рікAero |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 750M
Усі ціни 34 →Aerocool Aero Bronze 750M 750W (ACPB-AR75AEC.1M) ACPB-AR75AEC.1M | 3 499 грн. |
Блок живлення AeroCool Aero Bronze 750M Fully Modular (ACPB-AR75AEC.1M) 75 | 3 499 грн. |
Блок живлення AeroCool Aero Bronze 750M Fully Modular 750W (ACPB-AR75AEC.1 | 3 479 грн. |
Блок питания Aerocool Aero Bronze 750M (ACPB-AR75AEC.1M) | 3 378 грн. |
Блок живлення Aerocool Aero Bronze 750M (ACPB-AR75AEC.1M) | 3 378 грн. |
ще 20 пропозицій
28 липня 2023, 00:02
Яка реальна кількість роз'ємів CPU та PCI-E? #
Дивлюсь на фото, на якому показані роз'єми БП. У нижньому ряду бачу три роз'єми 8 пін. Ці роз'єми йдуть як на CPU, так і на відеокарту (PCI-E). Але їх лише три! Згідно опису, має бути два роз'єми для CPU. Але тоді на відеокарту залишається лише один роз'єм, хоча написано, що їх чотири. На фото взагалі немає чотирьох роз'ємів під PCI-E, їх тільки три. І це на все - і на процесор, і на відокарту. Або я щось не розумію?
Модификації Aerocool Aero Bronze Modular
Ціни на Aerocool Aero Bronze Modular |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 650M | від 2 686 грн. | 45 пропозицій | ||
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 750M | від 3 223 грн. | 37 пропозицій | ||
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 850M | від 3 564 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →