Блок живлення FSP Hydro K PRO HP2-750K (PPA7506901)
Фото 6 |
FSP Hydro K PRO HP2-750K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації FSP Hydro K PRO
Ціни на FSP Hydro K PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro K PRO HP2-500K | від 2 945 грн. | 2 пропозиції | ||
FSP Hydro K PRO HP2-600K | від 3 289 грн. | 2 пропозиції | ||
FSP Hydro K PRO HP2-750K | від 3 197 грн. | 2 пропозиції | ||
FSP Hydro K PRO HP2-850K | від 3 977 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →