Телевізор 2E 32A07KFW
Фото - Телевізор 2E 32A07KFW
Фото 11
2E 32A07KFW
Екран:32 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 32A07KFW
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / web OS /
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність42 Вт
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)719x479x208 мм
Вага3.6 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 32A07KFW
Телевізор 2E 2E-32A07KFW
Офіційний партнер 2E
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор 32" 2E LED FHD 60Hz Smart WebOS Black (2E-32A07KFW)
ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2E 2E-32A07KFW
Габарити упаковки (ВхШхГ)/45 х 8 х 75 см|Тип тюнера/DVB-T2, Аналоговий|Smart-TV/Так|USB/2 шт.|Комплектація/Телевізор, Підстав... щека, Пульт ДК, Батарейки, Інструкція, Гарантійний талон|HDMI/2 шт.|Обсяг ОЗП/1 ГБ|Бренд/2E|Сумарна потужність звуку/16 Вт|Версія ОС/webOS 7.3.2-18|Роз'єм 3,5 мм/Так|Споживана потужність/42 Вт|Голосове управління/Ні|Wi-Fi/Так|VGA(D-Sub)/Ні|Відтворення медіафайлів/AVI, H.264, H.265, JPEG, MP3, WMA, XVID|Постійна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Телевізор 2E WebOS LED діагональ 32" Full HD (1920x1080) ТБ тюнер (2E-32A07KFW)
Маркетплейс: Rozetka.ua  RSI З нами 7 років