Телевізор 2E 32A07KW
Фото - Телевізор 2E 32A07KW
Фото 11
2E 32A07KW
2024 рік
Екран:32 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 32A07KW
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / WebOS 2.0 /
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність60 Вт
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)719x472x191 мм
Вага3.7 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 32A07KW
Усі ціни 29 →
Телевізор 2E 32A07KW
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-32A07KW
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-32A07KW
Тип: LED-телевизоры / Комунікації: Bluetooth, DLNA, Miracast, WiFi / Оснащення: Встроенный медиаплеер / TV-тюнер: аналоговый,... щеDVB-T2, DVB-S2, DVB-C / Екран: 32" (1920x1080) / Тюнер: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C + аналоговый / Потужність звуку: 16 Вт (2x8 Вт) / Операційна система: WebOS / Роз'єми: Ethernet, AUX, USB, Выход на наушники, HDMI / Місце розташування: В спальню / Клас енергоспоживання: A+ / Оптимальна відстань до глядача: 240 см
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Телевізор 2E A07K 32` LED FHD (2E-32A07KW)
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс.
Телевізор 2E 2E-32A07KW