Телевізор 2E 32A07KHW
Фото - Телевізор 2E 32A07KHW
Фото 11
2E 32A07KHW
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 32A07KHW
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / web OS /
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність41 Вт
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)716x488x225 мм
Вага3.6 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 32A07KHW
Усі ціни 28 →
Телевізор 2E 2E-32A07KHW
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор 2E 32A07KHW WebOS (2E-32A07KHW) 2E-32A07KHW
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Телевізор 2E 32A07KHW
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 24 міс.
Телевізор 2E 2E-32A07KHW
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
Телевізор 2E 2E-32A07KHW
Тип: LED-телевизоры / Комунікації: WiFi / Оснащення: Smart TV / TV-тюнер: аналоговый, DVB-T2 / Вихід в інтернет: + Ethernet (... щеRJ-45), Wi-Fi / Екран: 32" (1366x768) / Тюнер: DVB-T2 + аналоговый / Потужність звуку: 16 Вт / Операційна система: WebOS / Роз'єми: Выход на наушники, USB, HDMI, Ethernet / Місце розташування: В спальню / Клас енергоспоживання: A+ / Оптимальна відстань до глядача: 240 см / Аудіодекодери: Dolby Digital