Телевізор 2E 43A07KUW
Фото - Телевізор 2E 43A07KUW
Фото 11
2E 43A07KUW
Екран:43 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 43A07KUW
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / web OS /
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність4 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.0
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність79 Вт
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ШхВхГ)955x622x225 мм
Вага6.1 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 43A07KUW
Усі ціни 50 →
Телевізор 2E 2E-43A07KUW
Телевізор 2E 2E-43A07KUW / 2E / 43" / 4K Ultra HD (3840x2160) / LCD (LED) / 60 Гц / WEB OS / 00-00077468
Офіційний партнер 2E
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-43A07KUW
Офіційний партнер 2E
FOXTROT.UA
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-43A07KUW
Openshop.uaЗ нами 5 років
Гарантія: 12 міс.
Телевізор 2E 2E-43A07KUW
ШОЗ нами 7 років
Телевізор 2E 43A07KUW WebOS (2E-43A07KUW) 2E-43A07KUW
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
ще 20 пропозицій
Динаміка цін на 2E 43A07KUW
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Смарт-платформа webOS
Популярні інтерфейси
Телевізор оснащений мультиформатним тюнером із підтримкою DVB-T2 та DVB-C, що дозволяє приймати ефірні та кабельні цифрові трансляції. Також передбачені два USB-порти для підключення зовнішніх накопичувачів, три HDMI-інтерфейси версії 2.0, міні-джек 3.5 мм та оптичний аудіовихід для зовнішньої акустики. Вбудовані динаміки забезпечують якісне звучання з загальною потужністю до 20 Вт.