Powerbank 4smarts VoltHub Pro 10000 (468777)
Фото 11 |
4smarts VoltHub Pro 10000 10000 мАгод26800 мАгод |
|
Портативна батарея марки 4smarts представляє бюджетний ціновий сегмент, що не завадило їй мати досить стильний, міцний і легкий (255 грам) алюмінієвий корпус. До інших особливостей моделі відноситься наявність чохла для транспортування, дроту з адаптером USB-C і A, а також інформаційного дисплея, на якому відображається рівень заряду самого повербанка, що залишився. Усередині знаходиться літій-полімерний акумулятор на 10 000 мАгод (37 Вт*год), який з урахуванням неминучих втрат на перетворення енергії дозволить приблизно двічі зарядити Apple iPhone 14 Pro або півтора рази – Android-смартфон сучасного модельного ряду.
Powerbank-батарея 4smarts VoltHub Pro 10000 має 4 порти, включаючи два звичайні USB A з підтримкою протоколу швидкої зарядки QC3.0 і двонаправлений USB-C c Power Delivery 3.0. Максимальна вихідна потужність при одному підключеному пристрої досягає 22.5 Вт, а вхідна - 18 Вт відповідно на заповнення заряду самого повербанка знадобиться близько 3 годин. Також тут реалізовано функцію наскрізного живлення, тобто одночасно з підживленням моделі допустимо заряджати і мобільні девайси. Ще варто відзначити, що у продажу зустрічаються родинні версії, що відрізняються більшою ємністю АКБ - 20 і 26.8 тисяч мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4smarts 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4smarts.
Купити 4smarts VoltHub Pro 10000
Усі ціни 11 →Універсальна мобільна батарея 4smarts VoltHub Pro 10000mAh 22.5W with Quic | 326 грн. |
4smarts 4smarts VoltHub Pro 10000mAh | 499 грн. |
Универсальная мобильная батарея 4smarts VoltHub Pro 10000mAh 22.5W with Qu | 499 грн. |
4smarts VoltHub Pro 10000mAh 38175 | 489 грн. |
4smarts VoltHub Pro 10000mAh 22.5W with Quick Charge | 499 грн. |
Модификації 4smarts VoltHub Pro 10000
Ціни на 4smarts VoltHub Pro 10000 |
---|---|---|---|---|
4smarts VoltHub Pro 10000 | від 326 грн. | 11 пропозицій | ||
4smarts VoltHub Pro 26800 | від 1 749 грн. | 3 пропозиції |