Компресор 70mai Air Compressor Wireless (Midrive TP05)
Відео 7Фото 12 |
70mai Air Compressor Wireless |
|
Заряджання через USB type-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 70mai Air Compressor Wireless
Автомобільний компресор Xiaomi 70mai Air Compressor Midrive TP05 | 1 999 грн. |
Автокомпресор 70mai Air Compressor Wireless Midrive TP05 | 2 199 грн. |
Портативний компресор Xiaomi 70mai Air Compressor (Midrive TP05) Midrive T | 1 855 грн. |
Автокомпресор 70Mai Air Compressor Midrive TP05 | 1 925 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →