70mai Dash Cam M300
Відео 34Фото 3 |
70mai Dash Cam M300 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Купити 70mai Dash Cam M300
Усі ціни 11 →Відеореєстратор 70mai Dash Cam M300 Navy | 2 299 грн. |
Видеорегистратор Xiaomi 70mai Dash Cam M300 Navy (M300 Navy) | 2 299 грн. |
Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam M300 Navy (843677) 843 | 2 299 грн. |
70mai Dash Cam M300 Navy DashCamM300Navy | 2 299 грн. |
70Mai M300 Dash Cam Navy | 4 013 грн. |
Невеликий «бочечок» 70mai Dash Cam 1S був хітом продажів дочірнього бренду компанії Xiaomi протягом довгого періоду. У 2021 році на заміну йому випустили пристрій аналогічного форм-фактора з більше просунутими характеристиками.
Нововведення
Модель M300 може похизуватися вищою роздільною здатністю записуваних матеріалів (2304х1296 пікселів при 30 к/с) і підтримкою функції WDR для вирівнювання експозиції відеоряду в сценах зі складними перепадами освітленості в кадрі. Також трохи збільшився кут огляду в об'єктива головного пристрою — надалі він становить близько 140° проти 130° у попередника.
Управління по Wi-Fi
Відеореєстратор позбавлений власного екрана, для доступу до його налаштувань і перегляду відзнятих відеороликів підійде будь-який сучасний смартфон з попередньо встановленим фірмовим додатком. Зв'язок між реєстратором і мобільними гаджетами тримається через бездротову мережу Wi-Fi. Про режим роботи пристрою інформує світлодіодна індикація навколо кнопки включення на одному з торців корпусу. Вона горить синім в режимі очікування, червоним при виникненні збоїв в роботі та зеленим під час відеозапису.
Бортове озброєння
У бортовому оснащенні моделі передбачається G-сенсор, який використовується для старту автоматичного запису відео при початку руху або для захисного блокування фрагментів від перезапису в момент аварії. На додачу пристрій обладнали власним акумулятором на 240 мАгод, який забезпечує автономну зйомку протягом до однієї години. Нарешті, автовласники оцінять паркувальний режим спостереження, що дозволяє зафіксувати будь-які потенційні події на стоянці за вашої відсутності.