70mai Dash Cam Pro Plus A500S-1
Відео 16Фото 7 |
70mai Dash Cam Pro Plus A500S-1 |
|
Просунута модель з високою роздільною здатністю відеозйомки та підтримкою запису відео в двоканальному режимі. Головний герой у конструкції автореєстратора - фронтальна камера з матрицею Sony IMX335, яка має роздільну здатність 2592х1944 пікселів. Користувач має право розраховувати на високу чіткість картинки з основної камери та хорошу читабельність номерних знаків попутних або зустрічних авто.
Кут огляду об'єктиву переднього модуля становить 140°, також у ньому реалізовані функції розширення динамічного діапазону (WDR) і підвищення якості зйомки в умовах поганої видимості (якщо на дорозі дощ, туман і т.п.). Виносна камера реєстратора з кріпленням на заднє скло записує відео з роздільною здатністю Full HD (1920х1080 пікселів) і має широкий кут поля зору порядку 170°.
У оснащенні моделі передбачається інтелектуальний помічник ADAS, що попереджає про наближення на трасі до переднього авто та про різкі зміни смуги руху. Модуль Wi-Fi на озброєнні відеореєстратора призначений для бездротового з'єднання з мобільними гаджетами. При відключеному живленні від прикурювача пристрій здатний автономно працювати протягом 20 хв. - Саме на стільки вистачає запасів енергії в баках акумулятора ємністю 500 мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Купити 70mai Dash Cam Pro Plus A500S-1
Усі ціни 7 →Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500s + Midrive RC06 | 4 750 грн. |
Відеореєстратор 70Mai A500S Dash Cam Pro Plus+ Rear Cam Set (Midrive RC06) | 5 499 грн. |
Автомобильный видеорегистратор 70mai A500S Dash Cam Pro Plus + RC06 | 4 903 грн. |
70Mai Smart Dash Cam Pro Plus Midrive A500S + RC06 set | 5 583 грн. |
Автомобильный видеорегистратор 70mai A500S Dash Cam Pro Plus + RC06 | 4 909 грн. |
Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500s + Midri | 4 903 грн. |
Автомобільний відеореєстратор 70mai A500S Dash Cam Pro Plus + RC06 | 5 107 грн. |
Чудовий комплект із широкими можливостями та чудовою якістю відео та звуку. Якість відео та звуку
Швидке встановлення та знімання Якісний екран Інтуїтивне управління Гарний софт Можна дивуватися зі смартфону Детекція руху та аварійних ситуацій Ксяомі) Ruslan ShiZ: користуюся 70mai Dash Cam Pro Plus A500S-1 більше року |