SSD A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 ТБ
Відео 1Фото 12 |
A-Data ALEG-800-2000GCS 1 ТБ2 ТБ |
|
Компактний твердотільний накопичувач формату M.2 2280 від A-Data з золотистим радіатором, що запам'ятовується, з графену. Модель відноситься до середнього класу, входить в лінійку продуктів A-Data Legend і по суті є універсальним варіантом, який може стати в нагоді в різних сценаріях. Він оснащений сучасним 4-канальним контролером, підтримує протокол NVMe 1.4, а обміну даними покладається на інтерфейс PCI-E 4.0, хоча й повністю використовує його можливості.
Зокрема, виробник заявляє про швидкість лінійного запису до 2800 МБ/с та швидкість читання до 3500 МБ/с, це солідна, але далеко не рекордна швидкість за мірками 2023 року. A-Data LEGEND 800 не має власного DRAM-буфера, але завдяки підтримці HMB та динамічному SLC-кешу здатний використовувати невеликий фрагмент системної пам'яті як буфер. Офіційна гарантія від виробника – 3 роки. У комплекті з накопичувачем поставляється пакет фірмового програмного забезпечення для налаштування, оптимізації та моніторингу працездатності SSD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 ТБ
Усі ціни 36 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB ADATA (ALEG-800-2000GCS) | 5 993 грн. |
SSD диск ADATA M.2 2TB PCIe 4.0 XPG LEGEND 800 (ALEG-800-2000GCS) ALEG-800 | 5 573 грн. |
Adata Legend 800 2 Tb (ALEG-800-2000GCS) | 5 807 грн. |
Adata Legend 800 2 Tb (ALEG-800-2000GCS) | 5 645 грн. |
SSD накопичувач A-DATA M.2 2TB PCIe 4.0 XPG LEGEND 800 (ALEG-800-2000GCS) | 5 882 грн. |
Модификації A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS
Ціни на A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-1000GCS 1 ТБ | від 2 948 грн. | 27 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 800 ALEG-800-2000GCS 2 ТБ | від 4 699 грн. | 37 пропозицій |